Leczenie w pełnym zakresie Profesjonalny zespół Bezbolesne techniki leczenia Wysoki standard Wieloletnie doświadczenie Zadowoleni pacjenci

DR KRZYSZTOF KORDOWSKI

W roku 2000 ukończyłem Wydział Stomatologii Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie. Od wielu lat z zaangażowaniem zajmuję się stomatologią. Aby zapewnić moim Pacjentom opiekę stomatologiczną na najwyższym poziomie, cały czas podnoszę swoje umiejętności na licznych kursach i sympozjach.

Lubię swój zawód, a fakt, że jestem osobą pogodną i kontaktową  sprawia, iż przywiązuję dużą uwagę do miłej i przyjaznej  atmosfery w gabinecie, o czym przekonali się już liczni Pacjenci. Szczególnie dużo czasu poświęcam wysłuchaniu Ich potrzeb i rozmowie z Nimi tak, aby spełnić oczekiwania i ustalić odpowiedni plan leczenia, które od początku do końca przebiega w naszym gabinecie.

Nic tak nie sprawia satysfakcji z mojej pracy, jak uśmiechnięty i zadowolony z procesu leczenia Pacjent ! Przez wiele lat pracy zawodowej zaufało mi wielu ludzi, którym mogłem pomóc. Będzie mi niezmiernie miło powitać i Ciebie w naszej praktyce stomatologicznej.

Jestem członkiem następujących towarzystw naukowych:

  • Polskie Towarzystwo Stomatologiczne ( PTS )
  • Polskie Towarzystwo Endodontyczne ( PTE )
  • Polskie Towarzystwo Chirurgii  Stomatologicznej  i Szczękowo – Twarzowej  ( PTCHSIST )
  • Ogólnopolskie  Stowarzyszenie  Implantologii  Stomatologicznej  ( OSIS )
  • Polskie  Stowarzyszenie  Implantologiczne ( PSI )
  • Deutsche  Gesellschaft   fϋr  Orale  Implantolgie ( DGOI )
  • International  Congress  of  Oral  Implantologists ( ICOI )

Ukończyłem   CURRICULUM   CHIRURGII  I   IMPLANTOLOGII   STOMATOLOGICZNEJ  –  COLLEGE   OF   DENTAL   MEDICINE.

Pozazawodowo interesuję się historią sztuki ( zwłaszcza malarstwem okresu Renesansu i Baroku ) oraz  architekturą Gotyku , Renesansu      i Baroku . Fotografuję architekturę i przyrodę (jestem członkiem Związku Polskich Fotografów Przyrody) . Od wielu lat zajmuję się też ornitologią (należę  do Zachodniopomorskiego Towarzystwa  Ornitologicznego i Ogólnopolskiego Towarzystwa Ochrony Ptaków).