DR ANITA MAZUR-KORDOWSKA

Ukończyłam Pomorska Akademię Medyczną w Szczecinie , wydział lekarsko-stomatologiczny ( obecnie PUM – Pomorski Uniwersytet Medyczny ) . Po ukończeniu studiów pracowałam w 109 Szpitalu Wojskowym oraz w prywatnych praktykach lekarsko-stomatologicznych w Szczecinie i w Gryfinie.

W moim zawodzie niezbędne jest nieustanne podnoszenie swoich kwalifikacji zawodowych i osobistych,dlatego rozwijam swoją wiedzę umiejętności oraz świadomość, uczestnicząc aktywnie w licznych szkoleniach i kursach praktycznych. Regularnie biorę udział  w  międzynarodowych sympozjach naukowych.

Specjalizuję  się w wykonywaniu zabiegów z zakresu stomatologii zachowawczej , endodoncji , protetyki , implantoprotetyki i medycyny estetycznej. Moją ulubioną dziedziną są odbudowy protetyczne mosty, korony oraz licówki. Zajmuję  się leczeniem pacjentów po zdjęciu aparatów ortodontycznych, wykonując zabiegi estetyczne poprawiające kształt, kolor i wygląd zębów.

Odtworzenie prawidłowego funkcjonowania narządu żucia, estetyki i zdrowego uśmiechu wymaga najczęściej specjalnie przygotowanej  i przeprowadzonej terapii. Dlatego chętnie rozmawiam ze swoimi pacjentami, wyjaśniam cel, rodzaj i metody leczenia, aby efekt mojej pracy był satysfakcjonujący zarówno dla pacjenta  jak i dla mnie.

Wiem, że przywrócenie  zdrowego i pięknego uśmiechu jest dla pacjenta bardzo często ogromną zmianą, bo wymaga podjęcia  decyzji, zaangażowania, cierpliwości  oraz odwagi. Jestem wdzięczna wszystkim moim pacjentom za zaufanie, którym mnie obdarzają, za to że są oraz za to, że mogę być jako lekarz katalizatorem tej zmiany, na którą chcą sobie pozwolić. Państwa szczery i zdrowy uśmiech jest wspaniałym podarunkiem zarówno dla mnie, dla Państwa najbliższych  jak i dla świata.

W chwilach wolnych od pracy zajmuję  się medycyną informacyjną i rozwojem świadomości. Fascynuje mnie malarstwo, fotografia, muzyka oraz podróżowanie.